Temat: Patriotycznie
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 26.03.2012, 12:30
Dzisiaj w Dzienniku info o sobotnim marszu:

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...2c095209,1,3,5

Cytat:
W sobotę fani Wisły Kraków oddali cześć powstańcom z okresu Insurekcji Kościuszkowskiej. Kibice „Białej Gwiazdy" przemaszerowali z Reymonta na Rynek Główny. Już na miejscu uroczyście odczytano tekst przysięgi Tadeusza Kościuszki. Potem fani odjechali na mecz do Chorzowa. To kolejna akcja Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków związana z działalnością "Wiślackich Patriotów".
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując