Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 26.03.2012, 12:17
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że potrzeba innych czynników, żeby wygrywać, ale zaangażowanie to podstawa szczególnie w naszej kopanej, gdzie wirtuozów techniki ze świecą szukać. Którzy z naszych nie kalkulują i idą do końca? Iliev? może Guła? Nunez? Na całą 11 widzę 3 Jovanovic, Wilk, Mały.
Nie odstajemy zaangażowaniem od innych drużyn. Nie ma zespołu, nie ma gry, mie ma żadnych podstaw taktycznych, schematów. Mogli by umrzeć na boisku i bramek strzelać nie będą (bo o to w piłce chodzi).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując