Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 26.03.2012, 12:15
Spójrzmy prawdzie w oczy. Przed nami w tym sezonie już tylko dwa istotne mecze.

Po pierwsze, nie dopuścić w piątek do kompromitacji z Legią.

Po drugie, a właściwie powinno być "po pierwsze i najważniejsze", ograć żydów w derbach.

Na ten moment nie wymagam od tej zbieraniny kopaczy absolutnie już nic ponad to co wyżej napisałem.

Co do Probierza, to dajcie sobie spokój póki co. Facet jest trenerem czwarty tydzień, a niektórzy już go zwalniają. Dajcie facetowi chwilę, niech dostanie wreszcie zawodników co nie tylko kopią się po czole, ale potrafią podać dokładnie na 10 metrów, z klepki, dośrodkować itd.
Odpowiedz cytując