Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 26.03.2012, 12:08
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Po takiej grze to wstyd o sędziach mówić cokolwiek. Główny musiałby piłkę pod pachą wnieść do bramki Ruchu, żeby nam nie przeszkadzać.
Tu nie chodzi o poziom sędziowania i czy karny był czy nie. Trzeba zauważyć, że przy bezbłędnym sędziowaniu nic lepiej by nie było bo nie było z czego. To nie sędzia nam zabronił strzelać, dośrodkowywać, grać.
Nie o to chodzi. Trzeba rozdzielić dwie rzeczy. Naszą dramatyczną grę, która zwyczajnie nie przystoi i ustawianie wyników w lidze. W Gdańsku graliśmy podobną padakę tyle ze zamiast nas przekręcić to przekręcili Lechię. Dlaczego? Mam swoją teorię. Żeby śmichu warty trener Probierz mógł się pochwalić wynikiem, dostaliśmy karnego. Były tytuły w prasie "Probierz wygrywa" itd? W Lubinie był ewidentny karny na Bitonie przy 2:1 dla nas ? Ślepy był sędzia? Więc to że gramy pytę nie upoważnia sędziów żeby nas drukować.

Jak kiedyś grałeś w piłkę to wiesz ile sędzia może napsuć krwi. Nawet drużynie która dobrze gra. Co dopiero zbieraninie która kopie do przodu na aferę. Wystarczy ze gwizdnie raz czy drugi aut w drugą stronę, nie mówiąc o karnych z kapelusza czy kartkach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując