Arked napisał(a):

|
I jeszcze jedno. Jeśli ktoś uważa, że przegrywamy bo naszym zawodnikom brakuje zaangażowania i nie gryzą trawy to muszę was zmartwić. To nie jest takie proste. Żeby wygrywać w piłce nożne trzeba o wiele więcej niż zaangażowanie.
|
Oczywiście, że potrzeba innych czynników, żeby wygrywać, ale zaangażowanie to podstawa szczególnie w naszej kopanej, gdzie wirtuozów techniki ze świecą szukać. Którzy z naszych nie kalkulują i idą do końca? Iliev? może Guła? Nunez? Na całą 11 widzę 3 Jovanovic, Wilk, Mały.