Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 26.03.2012, 12:05
Arked napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno. Jeśli ktoś uważa, że przegrywamy bo naszym zawodnikom brakuje zaangażowania i nie gryzą trawy to muszę was zmartwić. To nie jest takie proste. Żeby wygrywać w piłce nożne trzeba o wiele więcej niż zaangażowanie.
Oczywiście, że potrzeba innych czynników, żeby wygrywać, ale zaangażowanie to podstawa szczególnie w naszej kopanej, gdzie wirtuozów techniki ze świecą szukać. Którzy z naszych nie kalkulują i idą do końca? Iliev? może Guła? Nunez? Na całą 11 widzę 3 Jovanovic, Wilk, Mały.
Odpowiedz cytując