Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.03.2012, 11:59
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Zacznij szanować MP kolego, bo czasy kiedy była to dla nas jedynie nagroda pocieszenia bezpowrotnie minęły.
Jak kibice mają szanować MP skoro nawet piłkarze mają w dupie ten tytuł? Wydawało się, że taki Śląsk ma go na wyciągnięcie ręki i co? Grajki kładą równo na to lagę... Będzie MP nie będzie... wszystko jedno. Niektórzy nawet grają jakby nim nie chcieli być bo trzeba się będzie tłuc w el. LM będąc z góry skazanym na niepowodzenie. Po co? Nie dość, że krótsze wakacje to potem jeszcze krytyka w prasie, że znowu polskie kluby słabe i że się znowu nie udało? Drugi sezon z rzędu MP nie dobije zapewne nawet do 60 pkt w sezonie... Wystarczy pewnie 57 pkt... Czyli bilans np. 19 wygranych i 11 porażek. Co to za mistrz?
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.03.2012 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując