Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 26.03.2012, 11:59
Probierz a kto to jest? kasy nie ma w klubie, wiceprezes zarządu Pan Bednarz w mediach opowiada jakieś dziwne rzeczy, coś na wzór nowomowy charakterystycznej dla poprzedniego ustroju. Ci wszyscy najemnicy wykonują polecenia władz Telefoniki a nie w interesie Wisły jako klubu i spółki. Ja bym dał do zrozumienia właścicielowi, że kibicom jego działania się nie podobają a to co mamy i mieliśmy dotychczas to było zagłaskiwanie kolosa na glinianych nogach.
Aż do momentu rzeczywistego poznania strategii właściciela względem klubu powinien zostać ogłoszony protest uderzający tego Pana po kieszeni.
Bo to co słyszę od ludzi związanych z Telefoniką i nie tylko idzie to wszystko w stronę upadku Wisły w przeciągu bardzo krótkiego czasu.
Odpowiedz cytując