Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 26.03.2012, 11:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Będę brutalny: lecz się, człowieku.

Nie rozumiem, jak można tak .......ić? Wiesz które miejsce w ME ma nasza drużyna?! Tam sobie nie radzą, to nagle mają być naszą przyszłością?! Jeżeli tak, to skończymy w drugiej lidze.

Pora dać szansę myśleniu, bo po każdym w.......u odzywają się nawiedzeni tacy jak Ty i zaczynają szukać młodych talentów w naszych rezerwach. Oglądałeś w ogóle jakichś ich mecz? Znasz wyniki? To którzy są Ci zajebiście utalentowani, którzy się pokażą z Legią? Ale przede wszystkim: za co ta nagroda dla nich?! Za zbieranie oklepu od wszystkich rówieśników?

Tak - dostańmy wpierdól od Legii tak z pięć do zera. Na pewno nam to pomoże.

Szkoda prądu...
To pójdźmy krok dalej. Mamy juniorów w półfinale MP. Może nie na Legię, bo na nich liczę ze piłkarzyki sie zepną, ale zostało jeszcze kilka meczów i można by młodych spróbować.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując