Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 26.03.2012, 11:40
I jeszcze jedno. Jeśli ktoś uważa, że przegrywamy bo naszym zawodnikom brakuje zaangażowania i nie gryzą trawy to muszę was zmartwić. To nie jest takie proste. Żeby wygrywać w piłce nożne trzeba o wiele więcej niż zaangażowanie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując