Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
chudy_TSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: za górami za lasami ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8177
Stary 26.03.2012, 11:16
Nie ma już biletów na trybunę C na mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa, który rozegrany zostanie na stadionie im. Henryka Reymana w najbliższy piątek, 30 marca, o godz. 20:30.

Oprócz sektora C, wykupione zostały wejściówki na sektory A21 oraz H23. Kończą się natomiast bilety na sektory: B11, D11, D12 i D21.



http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._c_wyprzedane/
>>>>>>>>>>M.j.M.t.W.<<<<<<<<<<
Odpowiedz cytując