Nie ma już biletów na trybunę C na mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa, który rozegrany zostanie na stadionie im. Henryka Reymana w najbliższy piątek, 30 marca, o godz. 20:30.
Oprócz sektora C, wykupione zostały wejściówki na sektory A21 oraz H23. Kończą się natomiast bilety na sektory: B11, D11, D12 i D21.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._c_wyprzedane/