Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16256
Stary 26.03.2012, 11:08
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Rozbiór Niemiec będzie

chyba nie
Poważnie nie rozumiesz dlaczego rozbioru Niemiec nie będzie a Polski może być? To skup się. Ktoś kto sprzeda w Niemczech 100 ha za otrzymaną kasę może w Polsce zwłaszcza na wschodzie kupić 1000 ha.
Hej Nasz TS !!