Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19732
Stary 26.03.2012, 10:48
Taylor napisał(a):Wyświetl post
Zawisza Bydgoszcz
Też bym chciał widzieć Zawiszę w Ekstraklasie, ale moim zdaniem w dalszym ciągu mają zbyt słabą kadrę, aby awansować, grają strasznie w kratkę. Natomiast Piast ma przed sobą jedenaście domowych meczów (gdzie póki co spisują się bardzo dobrze) i tylko jeden wyjazd do Łęcznej, a Pogoń ma w tej lidze zdecydowanie najmocniejszą kadrę. Dobrze wiosną gra Arka i przy ewentualnym kryzysie jednej z tych drużyn kto wie, czy oni też się nie włączą do walki o awans - pięć punktów do drugiego miejsca to niewielka strata.
Odpowiedz cytując