Taylor napisał(a):

Też bym chciał widzieć Zawiszę w Ekstraklasie, ale moim zdaniem w dalszym ciągu mają zbyt słabą kadrę, aby awansować, grają strasznie w kratkę. Natomiast Piast ma przed sobą jedenaście domowych meczów (gdzie póki co spisują się bardzo dobrze) i tylko jeden wyjazd do Łęcznej, a Pogoń ma w tej lidze zdecydowanie najmocniejszą kadrę. Dobrze wiosną gra Arka i przy ewentualnym kryzysie jednej z tych drużyn kto wie, czy oni też się nie włączą do walki o awans - pięć punktów do drugiego miejsca to niewielka strata.