Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Taylor
Member
Od: 02.2012
Offline
#
19731
26.03.2012, 10:32
Gwiaździsty
napisał(a):
Dlatego niech wchodzi Pogoń Szczecin i Piast Gliwice. Pogoń bo to stary ligowiec i klub całego regionu zachodniopomorskiego oraz Piast, niedaleki wyjazd i nowo wybudowany stadion.
Zawisza Bydgoszcz
Taylor
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Taylor