|
Zagraliśmy straszną bucuwę i nie ma biadolić nad karnym, ale błagam nie popadajcie w skrajności.
Bilans Probierza to 3 wygrane dwa remisy i jedna przegrana. Oczywiście można dyskutować o sile zespołów, z którymi wygraliśmy, ale chcę też przypomnieć, z kim przed Probierzem remisowaliśmy albo u siebie przegrywaliśmy.
Chcę też przypomnieć, że Bełchatowem i Ruchem różnie to na wyjazdach też wcześniej bywało.
Tak, że zachęcam by w słusznej krytyce tego, co nasi mistrzowie zagrali też mieć pewny umiar w jechaniu po trenerze
|