Gwiaździsty napisał(a):

|
Przy bezbłędnym sędziowaniu, mielibyśmy 1 pkt. wiecej a Ruch 2 pkt. mniej. Do końca 7 kolejek. Ale nie wszyscy to rozumią jak widać.
|
To rozumiem i jak sądzę inni też
rozumieją ale tu nie chodzi o ciułanie punktów tylko o wygrywanie meczy z powodu własnej gry.
Sędziowie robili i będą robić błędy więc chodzi o to, co zawsze Franek mówił - trzeba tak grać, żeby sędzie nie mógł wyniku wypaczyć.
A ten punkcik o którym piszesz (i te dwa Ruchu) to przez grzeczność nie napiszę gdzie mam przy takim sposobie (bo nie stylu przecież) gry.