Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 26.03.2012, 10:00
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przy bezbłędnym sędziowaniu, mielibyśmy 1 pkt. wiecej a Ruch 2 pkt. mniej. Do końca 7 kolejek. Ale nie wszyscy to rozumią jak widać.
To rozumiem i jak sądzę inni też rozumieją ale tu nie chodzi o ciułanie punktów tylko o wygrywanie meczy z powodu własnej gry.
Sędziowie robili i będą robić błędy więc chodzi o to, co zawsze Franek mówił - trzeba tak grać, żeby sędzie nie mógł wyniku wypaczyć.
A ten punkcik o którym piszesz (i te dwa Ruchu) to przez grzeczność nie napiszę gdzie mam przy takim sposobie (bo nie stylu przecież) gry.
Odpowiedz cytując