Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1430
Stary 26.03.2012, 09:19
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Ale nawet jeśli nie chce przedłużyć umowy, to pamiętaj, że obowiązuje do czerwca. Mamy jeszcze marzec. Nie można mówić takich rzeczy, kiedy facet ma przed sobą jeszcze trzy miesiące pracy.
J. Bednarz 16 marzec:

"... Po drugie czekam na raport trenera. Ufam mu i wierzę, że z jego pomocą i z tym co zostało zrobione - będziemy w stanie ewoluując budować nową silną Wisłę."

"Z trenerem Probierzem mamy wspólną wizję i ja będę ją wspierał. Zrobię wszystko, żeby się ona realizowała."

"Jestem w klubie od poniedziałku, wiele rzeczy się wydarzyło. Spotkałem się także ze Stanem Valckxem, ale to za mało, aby mieć pewność, że ta współpraca może być owocna. Spotkamy się też w przyszłym tygodniu i spróbujemy zastanowić się jakby to miało wyglądać. "

Bednarz, od początku powrotu do Wisły, nie uwzględniał Stana w swoich planach. O Stana nie zabiega, o nim nie mówi - widać decyzja podjęta i musiałby stać się cud aby uległa ona zmianie.
Odpowiedz cytując