Luu... napisał(a):

|
Zdobycie mistrzostwa w tej lidze, to nie jest żaden wyznacznik potencjału zespołu, otarcie się o LM ? te już słynne 3 minuty, chyba za bardzo przysłoniły rzeczywisty obraz tej drużyny ale niech będzie że byli blisko LM. Tylko co z tego ? jak obecni Ci piłkarze nie prezentują sobą nic ! kompletnie nic
|
Zacznij szanować MP kolego, bo czasy kiedy była to dla nas jedynie nagroda pocieszenia bezpowrotnie minęły.