Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.03.2012, 09:19
Luu... napisał(a):Wyświetl post
Zdobycie mistrzostwa w tej lidze, to nie jest żaden wyznacznik potencjału zespołu, otarcie się o LM ? te już słynne 3 minuty, chyba za bardzo przysłoniły rzeczywisty obraz tej drużyny ale niech będzie że byli blisko LM. Tylko co z tego ? jak obecni Ci piłkarze nie prezentują sobą nic ! kompletnie nic
Zacznij szanować MP kolego, bo czasy kiedy była to dla nas jedynie nagroda pocieszenia bezpowrotnie minęły.
Odpowiedz cytując