Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 26.03.2012, 09:11
willow napisał(a):Wyświetl post
I ci najemnicy z Meliksonem na czele zdobyli mistrzostwo i otarli się o LM.
Zdobycie mistrzostwa w tej lidze, to nie jest żaden wyznacznik potencjału zespołu, otarcie się o LM ? te już słynne 3 minuty, chyba za bardzo przysłoniły rzeczywisty obraz tej drużyny ale niech będzie że byli blisko LM. Tylko co z tego ? jak obecni Ci piłkarze nie prezentują sobą nic ! kompletnie nic


Kurz napisał(a):Wyświetl post
Zacznij szanować MP kolego, bo czasy kiedy była to dla nas jedynie nagroda pocieszenia bezpowrotnie minęły.
nie do końca mnie zrozumiałeś, ja uważam że wystarczy mieć "średniej jakości" piłkarzy, którym po prostu będzie się chciało grać + trochę szczęścia i już można walczyć o MP, taka liga...
Ostatnio edytowane przez Luu... : 26.03.2012 o godz. 13:32.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując