Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 26.03.2012, 08:04
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Zanim zaczniesz mnie kolego obrażać zastanów się o co chodzi w piłce młodzieżowej i juniorskiej. Mieliśmy według Ciebie super talenty bo wygrały MESA? A powiedz gdzie są mistrzowie Europy z 2001? Nie o wynik tu chodzi. Tak niestety myślano u nas. Sukcesem są zawodnicy, którzy zrobią karierę w dorosłej piłce. Sugerujesz, że w naszej drużynie nie ma ani jednego talentu. Tyle, że ja nie widzę różnicy między Czekajem a pozostałymi stoperami poza brakiem ogrania. On też grał w tej samej MESIE. Lepiej jednak ogrywać 29-letniego Paljicia. Sezon stracony. Nie ma różnicy, czy wystawimy jakiegoś jednego młodego gracza zamiast kogoś kto nie popisał się w tym sezonie. Piłka nożna to gra zespołowa.

No to przecież nasi wychowankowie robią tę karierę - od drugiej ligi w dół.

A już powoływanie się na Czekaja jako przykład udanego wprowadzenia młodego gracza do Wisły zakrawa na żart. Jedyną "zaletą" obecnych graczy ME jest to, że są na tyle słabi, że nikt ich nie chce nawet wypożyczyć. Tracą więc czas u nas - oszukując kibiców, że potrafią grać i oszukując siebie, że odniosą kiedyś sukces w dorosłej piłce na poziomie wyższym niż regionalny.

A jeżeli sezon jest stracony, to zamiast orłów z Me wypuśćmy na boisko trampkarzy. Wynik będzie podobny, ale przynajmniej będzie weselej.
Odpowiedz cytując