|
Zanim zaczniesz mnie kolego obrażać zastanów się o co chodzi w piłce młodzieżowej i juniorskiej. Mieliśmy według Ciebie super talenty bo wygrały MESA? A powiedz gdzie są mistrzowie Europy z 2001? Nie o wynik tu chodzi. Tak niestety myślano u nas. Sukcesem są zawodnicy, którzy zrobią karierę w dorosłej piłce. Sugerujesz, że w naszej drużynie nie ma ani jednego talentu. Tyle, że ja nie widzę różnicy między Czekajem a pozostałymi stoperami poza brakiem ogrania. On też grał w tej samej MESIE. Lepiej jednak ogrywać 29-letniego Paljicia. Sezon stracony. Nie ma różnicy, czy wystawimy jakiegoś jednego młodego gracza zamiast kogoś kto nie popisał się w tym sezonie. Piłka nożna to gra zespołowa.
|