Kocur napisał(a):

Nie byłem zwolennikiem zwolnienia Holendra - ale jak już do tego doszło to bardzo się ucieszyłem że wybrano Moskala - bo grono kandydatów było tragiczne.
Potem, począwszy od jego zwolnienia do dzisiaj to jedna wielka farsa.
Nie chodzi mi o wybielanie jego umiejętności trenerskich - chociaż porównując do Probierza to niebo a ziemia - teraz cud że w ogóle wiedzą że mają kopać takie coś okrągłe co się toczy po trawie.
Jak go wyrzucono i przyszedł Probierz to wielu tutaj na forum piało z zachwytu że będzie super, że mamy skład na mistrza itp - o to mi chodzi - o zwykłą hipokryzję co poniektórych.
|
Otóż to.
od zmiany łyżeczki herbata nie będzie bardziej słodka.
Kolesie kasują co miesiąc i wszystko się zgadza.
Rozumiem, że Shark-motywacja przez L i KSC będzie

?