Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.03.2012, 07:19
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie byłem zwolennikiem zwolnienia Holendra - ale jak już do tego doszło to bardzo się ucieszyłem że wybrano Moskala - bo grono kandydatów było tragiczne.

Potem, począwszy od jego zwolnienia do dzisiaj to jedna wielka farsa.

Nie chodzi mi o wybielanie jego umiejętności trenerskich - chociaż porównując do Probierza to niebo a ziemia - teraz cud że w ogóle wiedzą że mają kopać takie coś okrągłe co się toczy po trawie.

Jak go wyrzucono i przyszedł Probierz to wielu tutaj na forum piało z zachwytu że będzie super, że mamy skład na mistrza itp - o to mi chodzi - o zwykłą hipokryzję co poniektórych.
Otóż to.
od zmiany łyżeczki herbata nie będzie bardziej słodka.
Kolesie kasują co miesiąc i wszystko się zgadza.
Rozumiem, że Shark-motywacja przez L i KSC będzie?
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując