lorddavy napisał(a):

|
Umarła już chyba w Nikozji... Teraz trwa reanimacja trupa...
|
Tak, masz rację. Dzisiaj padła aparatura reanimująca tego trupa. Sezon jest już stracony. Zostaje tylko Puchar Polski. Mam nadzieję, że Probierz pokaże jaja i zrobi coś z tym dramatem.