Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 25.03.2012, 23:51
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Dziś zaczęli pokazywać: "Wy jesteście gwiazdorami...". Szkoda, że zrozumiałe to jest tylko dla części zawodników, szczególnie dla tych, którym nie można zarzucić braku chęci i zaangażowania.
Po meczu zostało jescze zapodane "wypierdalać" ale może 1/3 sektora podchwyciła. Więc spokojnie, okres głaskania piłkarzyków się skończył.
Odpowiedz cytując