Lacrima napisał(a):

|
Dziś zaczęli pokazywać: "Wy jesteście gwiazdorami...". Szkoda, że zrozumiałe to jest tylko dla części zawodników, szczególnie dla tych, którym nie można zarzucić braku chęci i zaangażowania.
|
Po meczu zostało jescze zapodane "wypierdalać" ale może 1/3 sektora podchwyciła. Więc spokojnie, okres głaskania piłkarzyków się skończył.