|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie
Offline
|
#233

25.03.2012, 23:49
|
RYBA napisał(a): 
|
Ja bym tu już Holendrami się nie nadstawiał, przypomne tylko że kiedy Stan z Maaskantem przyszli oczekiwania byly takie - dogrywamy sezon budując drużynę na przyszły. Po czym niespodziewanie Holendrzy ugrali mistrzostwo zabrakło im 3 min żeby wyeliminować dzisiejszego ĆWIERĆFINAŁOWCA LIGI MISTRZÓWi .
|
To se ne wrati 
|
|