Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 25.03.2012, 23:37
arti napisał(a):Wyświetl post
U nas nie wolno bo jak ktoś to zrobi to jest piknik i niech spi.rdala na kałuży. Nie trzeba nam takich 'kibiców".
Nasi na pewno zawsze grają na 100% tego co potrafią, no czasem może nie wyjść...
Ale trzeba zawsze dopingować bo tj. WIERNOŚĆ. Prawdziwy kibic Wisły nie gwiżdze i nie krzyczy brzydko na swoich.
Dariook dodasz coś do tego?
Tak dodam. " CZY WYGRYWASZ CZY NIE..."

Trzeba szybko zapomnieć i spiąć dupska na PP. Daleki jestem od wyciągania zbyt pochopnych wniosków oraz zwalczania skutku a nie przyczyny.
Ja zdaję sobie sprawę że problem jest o wiele bardziej złożony niż to sie może wydawać. Wielu pilkarzy jacy są u nas to dno i każdy to widzi. Jednak obwiniac ich o to nie będę .
Są najmniej winni tego że grają w naszej Drużynie...

Zawsze można iść i osobiście wytłumaczyć kilku debilom w klubie pewne rzeczy.

Moja wiara w klub jest nie zachwiana...
Odpowiedz cytując