|
Jak dla mnie to na dzis sprawa stala sie jasna.
Cala druzyna moze W.Y.P ***** L.A. Ć w podskokach.
Oni osmieszaja Wisle,poza Wilkiem nie ma nikogo kto walczyl by za ten zespol.I oni jeszce smia podchodzic pod sektor i krzyrzec JAZDA,JAZDA.
Zal bylo patrzec ,na ta zbieranine najemnikow ,dobrze ze Ruch pokazal im ile sa warci.
|