Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 25.03.2012, 23:22
Jak dla mnie to na dzis sprawa stala sie jasna.

Cala druzyna moze W.Y.P ***** L.A. Ć w podskokach.

Oni osmieszaja Wisle,poza Wilkiem nie ma nikogo kto walczyl by za ten zespol.I oni jeszce smia podchodzic pod sektor i krzyrzec JAZDA,JAZDA.

Zal bylo patrzec ,na ta zbieranine najemnikow ,dobrze ze Ruch pokazal im ile sa warci.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując