Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19729
Stary 25.03.2012, 23:05
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy tak pisali: od Weszło, poprzez "PS", "GW' i portale internetowe, a na "Rz" skończywszy.
Popsuję niektórym trochę świat:

Cytat:
Znęcamy się nad Legią właśnie, tak jak rok temu znęcaliśmy się nad Wisłą – bo jest liderem, a od lidera trzeba wymagać. Wisła w poprzednim sezonie została żenującym mistrzem żenującej ligi i po 23 kolejkach miała 44 punkty. Teraz dokładnie tyle samo mają legioniści. Tak źle punktujący lider, jak teraz Legia i jak rok temu Wisła, to ewenement, jeśli przyjrzymy się sezonom z wielu poprzednich lat.
Wręcz idealnie odnieśli się jakby do tego zarzutu
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując