tomek100 napisał(a):

|
Wszyscy tak pisali: od Weszło, poprzez "PS", "GW' i portale internetowe, a na "Rz" skończywszy.
|
Popsuję niektórym trochę świat:
Cytat:
|
Znęcamy się nad Legią właśnie, tak jak rok temu znęcaliśmy się nad Wisłą – bo jest liderem, a od lidera trzeba wymagać. Wisła w poprzednim sezonie została żenującym mistrzem żenującej ligi i po 23 kolejkach miała 44 punkty. Teraz dokładnie tyle samo mają legioniści. Tak źle punktujący lider, jak teraz Legia i jak rok temu Wisła, to ewenement, jeśli przyjrzymy się sezonom z wielu poprzednich lat.
|
Wręcz idealnie odnieśli się jakby do tego zarzutu
