Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 25.03.2012, 22:50
RYBA napisał(a):Wyświetl post
Ja bym tu już Holendrami się nie nadstawiał, przypomne tylko że kiedy Stan z Maaskantem przyszli oczekiwania byly takie - dogrywamy sezon budując drużynę na przyszły. Po czym niespodziewanie Holendrzy ugrali mistrzostwo zabrakło im 3 min żeby wyeliminować dzisiejszego ĆWIERĆFINAŁOWCA LIGI MISTRZÓW i nagle stali sie bleee bo oczekiwania zarządu nagle bezpodstawnie urosły jak gruszki na wierzbie.... Od zwolnienia Maaskanta mineło już dość duzo czasu zeby wszystko naprawic a tu co? z kolejki na kolejke coraz gorzej zadnego postepu. A teraz znów ściągamy Bednarza któy już raz wyleciał z hukiem zresztą zasłużenie, i nadal nie mamy wizji drużyny na przyszły sezon.....totalna AMATORKA, działania zarządu na poziomie A klasy.
Bo drużyna była budowana z myślą o LM i w zasadzie każdy z zaciągu zagranicznego po to tu przychodził.

Jak zabrakło tych mitycznych 3 minut, to się skończyła drużyna. I tak należy na to patrzeć.
Odpowiedz cytując