ooona napisał(a):

|
W pełni się zgadzam, w kilku zdaniach bardzo trafne podsumowanie całości. Nic dodać, nic ująć. Skończymy ligę na 8-9 miejscu i to w pełni będzie odzwierciedlać nasze obecne możliwości. Na tyle zasługujemy, czas spojrzeć wreszcie prawdzie w oczy. Jesteśmy ligowym średniakiem czy się to komuś tutaj podoba czy nie. Chwilowo nie widać perspektyw na przyszłość, tak więc nie łudźcie się że zagramy w finale PP. Odpadniemy w 1/2 z Ruchem po porażkach w obu meczach. Puchary z głowy, trzymam kciuki za Bednarza bo jak widać po holenderskim zaciągu jest wiele do posprzątania.
|
Ja bym tu już Holendrami się nie nadstawiał, przypomne tylko że kiedy Stan z Maaskantem przyszli oczekiwania byly takie - dogrywamy sezon budując drużynę na przyszły. Po czym niespodziewanie Holendrzy ugrali mistrzostwo zabrakło im 3 min żeby wyeliminować dzisiejszego ĆWIERĆFINAŁOWCA LIGI MISTRZÓW i nagle stali sie bleee bo oczekiwania zarządu nagle bezpodstawnie urosły jak gruszki na wierzbie.... Od zwolnienia Maaskanta mineło już dość duzo czasu zeby wszystko naprawic a tu co? z kolejki na kolejke coraz gorzej zadnego postepu. A teraz znów ściągamy Bednarza któy już raz wyleciał z hukiem zresztą zasłużenie, i nadal nie mamy wizji drużyny na przyszły sezon.....totalna AMATORKA, działania zarządu na poziomie A klasy.