Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 25.03.2012, 22:35
irman napisał(a):Wyświetl post
Byliśmy o klasę słabsi i należała się nam tak z trójka w plecy mniej więcej.

Nie zmienia to tego, że podyktowanie karnego było skandaliczną decyzją. Czerwień dla Bunozy też kontrowersyjna.

Melikson jest obecnie w tragicznej formie, ewentualnie mu się nie chce. W zasadzie cały ten sezon gramy bez niego. Albo ma kontuzję, albo gra tak że nie ma w tym żadnej wartości dodanej. Po sezonie pewnie go nie będzie. I spokój.

Mamy najgorszą drużynę od czasów pierwszego sezonu w II lidze w latach 90-tych (do tego czasu sięga moja pamięć). Cudem jest to, że na stadion przychodzi jeszcze po 15 tys. kibiców. Mamy jednak trochę wiernych kibiców. Zobaczymy jak długo wystarczy cierpliwości.
W pełni się zgadzam, w kilku zdaniach bardzo trafne podsumowanie całości. Nic dodać, nic ująć. Skończymy ligę na 8-9 miejscu i to w pełni będzie odzwierciedlać nasze obecne możliwości. Na tyle zasługujemy, czas spojrzeć wreszcie prawdzie w oczy. Jesteśmy ligowym średniakiem czy się to komuś tutaj podoba czy nie. Chwilowo nie widać perspektyw na przyszłość, tak więc nie łudźcie się że zagramy w finale PP. Odpadniemy w 1/2 z Ruchem po porażkach w obu meczach. Puchary z głowy, trzymam kciuki za Bednarza bo jak widać po holenderskim zaciągu jest wiele do posprzątania.
Odpowiedz cytując