|
Mam nadzieje że Probierz wymyśli coś na piątek, musimy ten mecz wygrać, już nie chodzi o punkty i miejsce w tabeli ale o honor, marzy mi się takie 4:0 jak sezon temu. Lubie Maćka Skorże ale nie mam nic przeciwko żeby zobaczyć go bladego jak ściana tak jak w zeszłym sezonie
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|