milosz napisał(a):

|
Mnie najbardziej jednak martwi że za Maaskanta czy zwłaszcza za Moskala był jakiś styl i można było coś krytykować, a tu nie ma nawet czego, ot wszystko nie tak.
|
Ale czego Ty oczekujesz? Że nowy trener przyjdzie i na drugi dzień drużyna będzie miała styl?

Przecież Probierz jest tutaj nieco ponad 3 tygodnie, trzeba mu dać troche czasu, przynajmniej 1 okres przygotowawczy. Masa kontuzji, praktycznie gramy co mecz w innym składzie, to niczemu nie sprzyja, w szatni też podobno nie zawesoło... Ja tam chciałbym, żeby Probierz popracował przynajmniej rok, choć z Cupiałem i aktualnymi wynikami to będzie mu ciężko dotrwać do końca tego sezonu. Kaziu poniekąd kontynuował prace Maaskanta troche zmieniając sposób rozgrywania piłki, a Probierz wprowadza swoją taktyke, swoje stałe fragmenty itp. Zaczekajmy troche na efekty.