Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#789
Stary 25.03.2012, 21:59
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
takie gdybanie to nie do dyskusji. jakby nie karny, to Ruch mógłby się bardziej spiąć, a gdyby się spiął, to i tak by mógł wygrać. tu nie chodzi nawet o punkty, tylko o styl - a dziś widziałem najgorszy mecz Wisły od.. nie pamiętam! nawet przegrywając po 3-0, czy 4-1 mieliśmy jakieś sytuacje i próbowaliśmy coś grać. przypomnę, że to 6 mecz Probierza, a nie pierwszy, żeby kompletnie nie wiedzieli co mają grać.
A ja przypomnę, że dwa najtrudniejsze wyjazdy w całej Ekstraklasie z perspektywy historii wyników i przebiegów spotkań to Bełchatów i Chorzów. I gdyby nie pomyłki sędziowskie to wywieźlibyśmy z nich 4 punkty. CZyli całkiem nieźle.
Odpowiedz cytując