|
Te BATE to wykupuje kogo chce i za ile chce z tej ligi Białoruskiej, bo finansowo nie ma kto się z nimi zmierzyć. W Polsce Waszawa już więcej płaci za piłkarzy i za pensje niż Wisła.
Co do meczu to nie dziwie sie, że przegraliśmy: bo w tej chwili my stanowimy zlepek drużyny, Ruch gra najlepszą piłkę w Polsce na ten moment plus Chorzów to zawsze był dla nas (i nie tylko dla nas) bardzo trudny teren.
Byliśmy dużo słabsi, kartki zasłużoe, ale karnego w mojej opinii nie było. I właśnie ten karny zadecydował o porażce. Gdyby nie ta jedna błędna decyzja myślę że remis dowieźlibyśmy. Wiem że punkt nic by z perspektywy tabeli nic by nie zmienił, ale z perspektywy trudności wyjazdu już tak.
|