AYALA napisał(a):

|
drogą Apoelu Nikozja już raczej nie pójdziemy bo tych obcokrajowców mamy duuuużo słabszych.Trzeba stawiac na swoich jak np Bate Borysow.
|
....a, ale Bate samo ma 8 boisk treningowych.A my co mamy?
Zrozumcie wkoncui, że my nie jesteśmy (jak narazie) I ligowym klubem tylko drużyną TOPOWĄ, w któej nie ma miejsca na eksperymenty.Tutaj mają grać możliwie najlepsi a nie młodzi, tylko dlatego bo są Polakami.Nasza młodzież nie radzi sobie ....a w młodej ekstraklasie a wy chcecie wystawiać ich do pierwszej 11?Opanujcie się, bo z takimi menadżerami to z ligi byśmy spadli już w rundzie jesiennej.