Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 25.03.2012, 21:37
willow napisał(a):Wyświetl post
I ci najemnicy z Meliksonem na czele zdobyli mistrzostwo i otarli się o LM.
Następnym razem, zanim coś napiszesz, weź psa i przejdź się na spacer.
I trzymaj się z daleka od klawiatury.
Zgadzam się, ALE po przemysleniu i upłynięciu kilku miesięcy stwierdziłem, że dobrze się stało, że nie awansowaliśmy. To nie jest drużyna, to zlepek kopaczy. Byłem zaślepiony żądzą sukcesów, mistrzostwa i awansu do LM podczas gdy Basałaj z Holendrami nasprowadzali nam międzynarodowy szrot. Nie byłem temu przeciwny, jako kibic Wisły wspierałem ruchy zarządu Wisły tak jak większość kibiców, jednak w całej Polsce słychać było oburzenie związane z taką liczbą obcokrajowców i w tej chwili przyznaje, że mieli rację. Lepiej grać polskim szrotem niż zagranicznym, bo nie dość, że nie trzeba im tyle płacić to bardziej im zależy, jest większa szansa, że stworzą kolektyw taki jak Ruchu czy Koronie. Eksperyment w Szczecinie nie wypalił, w Krakowie też, mimo, że gracze dużo lepsi. Mam nadzieje, że przeciągu 1-2 sezonów do Wisły wróci normalność i stosunek Polaków do obcokrajowców będzie przynajmniej 50:50.
Odpowiedz cytując