Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline
#
19726
25.03.2012, 21:36
No dobra ale stadion Unii wymogów licencyjnych nie spełnia. Na pewno nie ma tam podgrzewanej murawy, nie wiem jak z monitoringiem i o wystarczającą liczbę miejsc pod dachem chyba też ciężko.
Ostatnio edytowane przez irman : 25.03.2012 o godz. 22:05.
:/
irman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do irman
Znajdź inne posty napisane przez irman