Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 25.03.2012, 21:23
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
Ja powiem krótko wypierdalać najemnicy z Meliksonem na czele wole Polaków grających piach niż pseudo gwiazdeczki zgarniające co miesiąc grube tysiące, jak co mecz walczyli Wilk i Jova, do tego jeszcze Małego można doliczyć i tyle...
I ci najemnicy z Meliksonem na czele zdobyli mistrzostwo i otarli się o LM.
Następnym razem, zanim coś napiszesz, weź psa i przejdź się na spacer.
I trzymaj się z daleka od klawiatury.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując