Wiślak-1990 napisał(a):

|
Ja powiem krótko wypierdalać najemnicy z Meliksonem na czele wole Polaków grających piach niż pseudo gwiazdeczki zgarniające co miesiąc grube tysiące, jak co mecz walczyli Wilk i Jova, do tego jeszcze Małego można doliczyć i tyle...
|
I ci najemnicy z Meliksonem na czele zdobyli mistrzostwo i otarli się o LM.
Następnym razem, zanim coś napiszesz, weź psa i przejdź się na spacer.
I trzymaj się z daleka od klawiatury.