Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#783
Stary 25.03.2012, 21:15
Mam nadzieję, że taktyka "na dzidę" jest tylko tymczasowym rozwiązaniem i wynika z braku czasu na wprowadzenie własnej myśli taktycznej przez Probierza. Wymiernej ocenie będzie można poddać Probierza dopiero po kilku meczach nowego sezonu. Nie zmienia to jednak faktu, że takiego chaosu jak dzisiaj, to w wykonaniu Białej Gwiazdy dawno nie było.
Odpowiedz cytując