Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 25.03.2012, 21:09
lazy napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Ruchem pokazał jak zabić jakiekolwiek możliwości ofensywne tej drużyny.
Zgodnie z przepisami gry w piłkę w drużynie gra 11 zawodników, w tym 10 w polu.

Co zrobił Probierz?

1) Wystawił 2 napastników, którym nikt miał nie dogrywać piłek - tylko dalekie wykopy Pareiki,

10 - 2 = 8

2) Ustawił Meliksona po prawej stronie, żeby zminimalizować jego udział w rozgrywaniu akcji ofensywnych.

8 - 0,5 = 7,5

3) W środku postawił na "kreatywnego" Wilka i Nuneza któremu kazał podawać do tyłu albo górne piłki nawet jeśli partner stoi 2m od niego.

7,5 - 1,5 = 6

4) Piłki z obrony wyprowadzano tylko bokami przez co 3/4 spotkania obie drużyny trenowały wykonywanie autów. Tymczasem środkowi obrońcy zajmowali się podawaniem piłki do boku lub do bramkarza. Przy czym nie brali wcale udziału w akcjach ofensywnych.

6 - 2 = 4

5) Boczni obrońcy z powodów wymienionych ciut wyżej, głownie zajmowali się trenowaniem wyrzutów piłki albo odbijali piłki głowami w każdym możliwym kierunku.

4 - 1 = 3

Reasumując w akcja ofensywnych Wisły brało udział: 0,5 Meliksona, 0,5 Nuneza, 0,5 Jovanowica, 0,5 Diaza i jeden cały pozbawiony formy Kirm.
TO NIE MOGŁO SIĘ UDAĆ

To juz wyższa matematyka
Odpowiedz cytując