Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 25.03.2012, 20:59
Mnie najbardziej jednak martwi że za Maaskanta czy zwłaszcza za Moskala był jakiś styl i można było coś krytykować, a tu nie ma nawet czego, ot wszystko nie tak.

Druga sprawa to co dalej. W lidze miejsce nawet 4 będzie trudne do osiągnięcia, a więc pozostaje prestiż w meczach z Legia i derby z pasiakami. A do pucharów tylko kosztem Ruchu w PP i dalej w finale.
Odpowiedz cytując