|
Mnie najbardziej jednak martwi że za Maaskanta czy zwłaszcza za Moskala był jakiś styl i można było coś krytykować, a tu nie ma nawet czego, ot wszystko nie tak.
Druga sprawa to co dalej. W lidze miejsce nawet 4 będzie trudne do osiągnięcia, a więc pozostaje prestiż w meczach z Legia i derby z pasiakami. A do pucharów tylko kosztem Ruchu w PP i dalej w finale.
|