Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 25.03.2012, 20:58
Ja powiem krótko wypierdalać najemnicy z Meliksonem na czele wole Polaków grających piach niż pseudo gwiazdeczki zgarniające co miesiąc grube tysiące, jak co mecz walczyli Wilk i Jova, do tego jeszcze Małego można doliczyć i tyle...
Odpowiedz cytując