|
ale co się dziwicie zbieramy owoce polityki niemieckiego okupanta czyli dawać z łapanki! do tego brak jakiejkolwiek bazy treningowej bo nie nazwe tak koślawego boiska koło stadionu i korytarza z hantelkami pod trybuną G
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|