Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 25.03.2012, 20:52
Yaro napisał(a):Wyświetl post
a ja trochę z innej beczki..zastanawiam się kiedy nasi kibice w końcu pokażą co myślą o grze naszych pseudogwiazdeczek i przestaną lizać im dupska śpiewając po każdym meczu "nic się nie stało...". Na Legii po 2 remisach już skandują "Legia grać k.... mać" i przez to ich piłkarzyki na pewno odczuwają jakąś presję z ich strony. A u nas? Mecz w dupę, ale spoko my i tak bijemy im brawo, oni nam, wypłata się zgadza, w następnym meczu będzie lepiej - jak jest każdy widzi - i tak w koło Macieju.
U nas nie wolno bo jak ktoś to zrobi to jest piknik i niech spi.rdala na kałuży. Nie trzeba nam takich 'kibiców".
Nasi na pewno zawsze grają na 100% tego co potrafią, no czasem może nie wyjść...
Ale trzeba zawsze dopingować bo tj. WIERNOŚĆ. Prawdziwy kibic Wisły nie gwiżdze i nie krzyczy brzydko na swoich.
Dariook dodasz coś do tego?
Odpowiedz cytując