Yaro napisał(a):

|
a ja trochę z innej beczki..zastanawiam się kiedy nasi kibice w końcu pokażą co myślą o grze naszych pseudogwiazdeczek i przestaną lizać im dupska śpiewając po każdym meczu "nic się nie stało...". Na Legii po 2 remisach już skandują "Legia grać k.... mać" i przez to ich piłkarzyki na pewno odczuwają jakąś presję z ich strony. A u nas? Mecz w dupę, ale spoko my i tak bijemy im brawo, oni nam, wypłata się zgadza, w następnym meczu będzie lepiej - jak jest każdy widzi - i tak w koło Macieju.
|
Dziś zaczęli pokazywać: "Wy jesteście gwiazdorami...". Szkoda, że zrozumiałe to jest tylko dla części zawodników, szczególnie dla tych, którym nie można zarzucić braku chęci i zaangażowania.