Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19725
Stary 25.03.2012, 20:42
Po ochłonięciu po dzisiejszym meczu twierdze,że oprócz PP jest jedna jedyna rzecz,która musi siąść w tej rundzie i są to derby.Nie wyobrażam sobie nie rozjechania parchów,jak będzie inaczej to się linczem chyba skończy
Odpowiedz cytując