Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Terinho
Junior Member
Od: 07.2003
Offline
#
11
25.03.2012, 20:36
Śmieszne losowanie . Kobieta która losowała wcale kul nie mieszała . I to wszystko się działo na żywo w TV . CBA się powinno tym losowaniem zainteresować .
[Podpis wymoderowany]
Terinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Terinho
Znajdź inne posty napisane przez Terinho