Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 25.03.2012, 20:34
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj Ruch pokazał że w ofensywie mają sto razy lepszych .

Eeee tam 200 razy. Tylko dziwne, że grając o 2 piłkarzy więcej bramki nie mogli strzelić. Gdyby nie przekrętas Marciniak, który się nad nimi zlitował, dając im karnego z pickelhauby wynik byłby 0:0.
Odpowiedz cytując