zgrybus napisał(a):

Dzisiaj Ruch pokazał że w ofensywie mają sto razy lepszych .
|
Eeee tam 200 razy. Tylko dziwne, że grając o 2 piłkarzy więcej bramki nie mogli strzelić. Gdyby nie przekrętas Marciniak, który się nad nimi zlitował, dając im karnego z pickelhauby wynik byłby 0:0.