Ogryzek napisał(a):

Ale zgodzimy się co do tego że Paljić na pewno nie jest tym wybawieniem? 
Piszę o nim, bo ktoś pisał na forum (zmroziło mnie) że chcemy tego łamagę zakontraktować na następny sezon!
|
Nie jest. Podobnie jak Jirsak, Lamey, Garguła, Kirm, Jaliens, Bunoza,... (wybacz nie chce mi się dalej ciągnąć).
Jakość na już, a nie ewentualnie za 2 lata albo wcale jest naszym jedynym wybawieniem.
Ktoś pisał, ja sobie robiłem jaja pod spodem.
Ale to by nie było aż taką niespodzianką.
Zostawić/przedłużyć wszystkich tańszych to mniej męczących poszukiwań. A urlop się przecież należy panu wiceprezesowi po ciężkiej rundzie wiosennej, a przed nowym sezonem.
Ciekawe czy na Pareikę starczy talarów czy może BC już go skreślił za Apoel.