Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12690
Stary 25.03.2012, 20:33
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale zgodzimy się co do tego że Paljić na pewno nie jest tym wybawieniem?
Piszę o nim, bo ktoś pisał na forum (zmroziło mnie) że chcemy tego łamagę zakontraktować na następny sezon!
Nie jest. Podobnie jak Jirsak, Lamey, Garguła, Kirm, Jaliens, Bunoza,... (wybacz nie chce mi się dalej ciągnąć).
Jakość na już, a nie ewentualnie za 2 lata albo wcale jest naszym jedynym wybawieniem.
Ktoś pisał, ja sobie robiłem jaja pod spodem.
Ale to by nie było aż taką niespodzianką.
Zostawić/przedłużyć wszystkich tańszych to mniej męczących poszukiwań. A urlop się przecież należy panu wiceprezesowi po ciężkiej rundzie wiosennej, a przed nowym sezonem.
Ciekawe czy na Pareikę starczy talarów czy może BC już go skreślił za Apoel.
Odpowiedz cytując